• Dostawa

Termin realizacji zamówienia wskazany jest w Sklepie.

W przypadku, gdy Kupujący wybrał płatność z góry za zamówienie, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia po jego opłaceniu.

Standardowo towar wysyłamy w ciągu 48 godzin roboczych. Jest to czas, w którym Sklep potrzebuje zaksięgować pieniądze, przygotować zamówienie oraz jego dostawę. W momencie, gdy towar zostanie przygotowany do wysyłki, Kupujący otrzyma powiadomienie w wiadomości e-mail. Po opuszczeniu magazynu czas dostawy wynosi średnio od 1 do 3 dni roboczych.

W sytuacji, gdy w ramach jednego zamówienia Kupujący zakupił towary o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla towaru o najdłuższym terminie.

Towary zakupione w Sklepie dostarczane są wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w zależności od tego jaką metodę dostawy wybrał Kupujący:

a. Za pośrednictwem firmy kurierskiej

b. Do paczkomatów InPost

 

Zamówienia powyżej 250 zł wysyłamy gratis.

 

Poniżej przedstawiamy listę standardowych kosztów dostawy:

Sposób dostawy Przedpłata
(przelew, płatność online)
Pobranie
Firma Kurierska 17 21
Paczkomaty InPost 12,50 -

 

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W przypadku uszkodzenia podczas transportu prosimy o sporządzenie w obecności kuriera protokołu szkody i skontaktowanie się naszym Sklepem.

 

 

  • Sklep zamknięty

Sklep nieczynny.