• Klocki Supermag Maxi Neon 92 el. *

Symbol: 0100
149.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena dostawy 12.5
Paczkomaty InPost 12.5
Kurier 17
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

SUPERMAXI to klocki magnetyczne skonstruowana na bazie linii Supermag, składające się z kombinacji pałeczek i kulek. Ich największym atutem jest wielkość.

Pałeczki są sporych długości 9,5 cm oraz 6,5 cm co pozwala tworzyć duże, okazałe budowle!

Wspaniała zabawka konstrukcyjna do budowania modeli przestrzennych, pojazdów, przenoszenia fantazji w rzeczywistość, która wspomaga rozwój dziecięcej kreatywności, wyobraźni przestrzennej, percepcję kształtów geometrycznych oraz umiejętności manualne, a także kształtuje wytrwałość w wykonywaniu czynności. Ma szerokie zastosowanie edukacyjne i terapeutyczne.

Podstawowymi elementami układanki są namagnesowane pręciki i kulki, które należy łączyć biegunami różnoimiennymi + z -, tworząc dowolne kształty. Im więcej elementów tym lepsza zabawa i okazalsza konstrukcja.

Z SUPERMAXI wybudujesz wszystko - piramidy, kule, sześciany, pojazdy, zwierzęta, konstrukcje architektoniczne. Klocki pozwalają na dokładne odtworzenie kształtów różnych obiektów.

Pręciki mają wyprofilowane końce, co pozwala na przyłączenie wielu pręcików do jednej kulki.

Pręciki można usytuować na kulce pod nieskończoną ilością kątów, dając budującemu możliwość stworzenia konstrukcji pochodzącej ze świata rzeczywistego, a także na wykreowanie swojej własnej konstrukcji. Wystarczy trochę wyobraźni i kreatywności.

ZAWARTOŚĆ:
klocki magnetyczne 92el.

WIEK:
3+

WYMIARY:
opakowania 40x29x4 cm

UWAGI:
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie