• Klocki LEGO Disney Princess Uroczysta łódź Ariel

Symbol: GXP-626088
Wiek Od 6 lat
221.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena dostawy 17
Kurier 17
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Wyrusz na poszukiwanie morskich przygód z Arielką Disneya i Erykiem.
Zestaw LEGO® l Disney Uroczysta łódź Ariel zawiera wszystko, czego potrzeba, by urządzić szczęśliwe zakończenie dla Arielki i księcia Eryka z filmu „Mała Syrenka” Disneya. Zatańcz na obrotowym parkiecie pod altanką, zakręć rozgwiazdami Sebastiana, znajdź ukryty skarb i urządź pokaz kolorowych fajerwerków. Puść wodze fantazji i skorzystaj z modułowej konstrukcji zestawu, przesuwając i zamieniając miejscami różne jego sekcje. Altankę możesz połączyć z innymi zgodnymi zestawami LEGO l Disney, by zbudować własne wymarzone modele. W zestawie dwie minilaleczki oraz figurki Sebastiana i Maxa.

- Zestaw zawiera dwie minilaleczki: księcia Eryka i Arielkę w sukni i białym płaszczu z materiału, a także figurki kraba Sebastiana i pieska Maxa.
- Uroczysta łódź Ariel ma altankę z obrotowym parkietem, koło sterowe, toaletkę i wyrzutnię fajerwerków. W zestawie jest też dok i wysepka Sebastiana z obracającymi się rozgwiazdami.
- Akcesoria: ciasto, kieliszki, korona, skrzynia ze skarbem, kryształ, teleskop, płytka z nadrukiem umowy z Urszulą, trójząb, kokarda do włosów, kość, fajerwerki oraz butelka perfum.
- Dostosuj ten ciekawy zestaw dla dzieci, przesuwając i zamieniając miejscami wewnętrzne sekcje, takie jak toaletka, stół z ciastem i stół z napojami.
- Przesuwaj i zamieniaj miejscami altankę i dok, by zmienić wygląd łodzi. Możesz też połączyć ją z innymi zgodnymi zestawami LEGO® l Disney, by zbudować własne wymarzone modele.
- Odtwórz końcową scenę wesela z filmu Disneya „Mała Syrenka” na tej kunsztownej łodzi pełnej funkcji i tajnych schowków.
- Pomóż Arielce przygotować się na nowe przygody przy toaletce, a potem załóż jej biały płaszcz ślubny.
- Zakręć rozgwiazdami Sebastiana, by Eryk i Arielka mogli zatańczyć na obrotowym parkiecie. Na koniec urządź pokaz kolorowych, świątecznych fajerwerków!
- Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 6–12 lat.
- Uroczysta łódź Ariel ma ok. 16 cm wysokości, 23 cm długości i 11 cm szerokości.
- Wysepka Sebastiana ma ok. 4 cm wysokości, 4 cm szerokości i 4 cm głębokości.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie